BİZİM İŞİMİZ!

Fabrikamız; Seramik Vitrifiye ürünleri üretmek amacıyla 2003 yılında kuruldu.

“Asos Ayaklı Lavabolar, Asos Klozetler, Asos Tekli ve Takım Klozetler, Asos Rezervuarlar, Asos Hela Taşları, Asos Asma Klozetler, Asos Askılık, Asos Sabunluk, Asos Kollu Sabunluk, Asos Etajer, Asos Dolap Üstü Etajerli lavabolar, Asos Tuvalet Kağıdı Askılığı gibi sırlı ürünler ürettiğimiz seramik ürünleri arasında… Bayilikler vererek toptan satış sunmaktayız. Fabrika olarak adrese teslim ve online satış hizmetimiz bulunmamaktadır.”

Misyonumuz

2003 yılında Adıyaman Kahta’da seramik vitrifiye ürünleri imalat ve satışı amacıyla kurulan Asos Seramik A.Ş.; klozet, lavabo ve hela taşı üretiminin yanı sıra yardımcı malzemeler de üretmektedir. Gerek bölgesinde, gerekse Türkiye’ de saygın bir yer edinen işletmemiz, kaliteyi ekonomiyle buluşturma adına büyük fedakarlıklar sergilemektedir. Gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek çağımıza ayak uydurma hususunda işletme bünyenine kattığımız son teknoloji ürünü fırın ve yüksek basınçlı tezgahlar sayesinde üretimde kaliteyi ve kapasiteyi artırmış, aynı zamanda iş güvenliği ve çalışan sağlığının korunmasına da katkı sağlamıştır. Ayrıca bölgede istihdam sağlamasıyla ve yapılan ihracatlarla bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Vizyonumuz

Ülkemize ve bölgemiz ekonomisine katkılarını arttırmak için gelişen teknoloji ve imkanları yakından takip eden Asos Seramik A.Ş.; yenilenen güçlü ve proaktif yönetim kadrosu ile sektörde lider firmalar arasında yerini almayı hedef bilmektedir. Üretim kapasitesini ve ihracat oranını yükseltmek adına kaliteyi üst seviyelere taşıyacak çalışmaları sürdürmektedir.

Çağdaş dünyanın gereklilikleri ile insanımızın en iyisini hak ettiğine olan inancımız, Asos Seramik A.Ş.’ nin potansiyeli yüksek üretim azminin ilham kaynağını oluşturmaktadır…

BAYİLERİMİZE UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ!

Bayi ihtiyacı doğrultusunda ürünlerin tedarikinde uygun fiyat, kaliteli ürün ile hızlı ve güvenilir sevkiyat imkanı sunmaktayız…

Uygun Fiyat

ISo, TSE ve CE belgeli, kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyatlarla temin edebilmenize olanak sağlayacak önlemler üzerinde çalışmakta ve bu konuda kar payımızı minimize ederek üretim kapasitemizi arttırmayı planlamaktayız.

learn more

Kaliteli Üretim

Kalite belgelerimiz ile Asos markamızı Türkiye’de ve dünyada tanıtma adına hem yurtiçi hem de ihracat satışlarımıza yönelik ürün kalitemizi her geçen gün yükseltmekteyiz.

learn more

Hızlı ve Güvenilir Sevkiyat

Asos Seramik A.Ş. bünyesinde güvenli taşımacılık yapan tırlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile ürünlerinizin zamanında ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

learn more

Bayimiz Olun! Bizimle iletişime geçerek bayimiz olabilirsiniz…

ÜRETİM

Geleneksel döküm tezgahlarla başlayan üretim serüvenimiz, mevcut tezgahların ve gelenksel fırınların yanı sıra Yüksek Basınçlı Makineler ve Optimal Tam Otomatik Fırın ile güç kazanarak devam etmektedir.

GELENEKSEL DÖKÜM

Alçı kalıp tezgahlar ile üretim sağlayan, vitrifiyenin vazgeçilmez üretim şeklidir.

YÜKSEK BASINÇLI MAKİNE

Gelişen teknoloji ile geleneksel dökümün aksine alandan tasarruf ve seri üretim sağlayan üretim biçimidir.

OPTİMAL FIRIN

Geleneksel fırınların aksine minimum ısı kaybı sağlayan tam otomatik sistemdir.Geleneksel fırınların aksine minimum ısı kaybı sağlayan tam otomatik sistemdir.

TAKIMIMIZ

Asos Seramik A.Ş. Yönetim kadromuzdaki takım arkadaşlarımız…

BEDİR YENİ

Yönetim Kurulu Başkanı

MEHMET YENİ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

RAMAZAN YENİ

Müdür

HABİP YENİ

Muhasebe Müdürü

ASOS SERAMİK OLARAK

Kişisel Verilerinizi
Önemsiyoruz ve koruyoruz

Personellerimizin, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin
kişisel verilerinin güvenliğine dikkat ediyoruz….

KVKK POLİTİKASI